Fidget spinnery

21. června 2017 v 20:20 | Fry |  Tématické články
Fidget spinnery, nebo, jak říká můj učitel zeměpisu, furtkruty jsou původně antistresová hračka převážně pro lidi s autismem a ADHD. Jenže pak přišel nějaký swažér s tím, že si s tím bude dělat triky. A pak ty cool tríčky samozřejmě nezapomene ukázat kamarádům. No, a trend je na světě. Na stupnici od bottle flipů po pokemon karty jsou fidget spinnery asi jako Mishovy šílenosti. Aspoň doufám, že se to poměrně brzo přežene. Jako okej, beru, když si někdo koupí jeden a když se nudí nebo má stres, tak si s tím točí. Ale když si koupíš duhový, modrý, fialový, lososový, chromový, čtyramenný a nevím, jaký ještě, tak už fakt ztrácím víru v lidstvo.
Samozřejmě neberu, že je to byznys jak hovado. Přijdu do obchodu Vietnamců pro kalkulačku a hned u vchodu je mi nabídnuto asi osm tadytěch různobarevných hovadin. Pak jsou tu ty žhavé upoutávky, jako: Minimální doba točení je 3 minuty, ohromte své své přátele stylovým a kvalitním fidget spinnerem. Jako jestli na to chcete lákat kamarády nebo balit holky, tak tu věc možná doopravdy potřebujete, jelikož vážně pochybuju o stavu vaší mysli.
Zatím to ještě docela zvládám, ale jsetli mi ještě jednou někdo bude strkat přímo do obličeje svůj Spinnieeee, tak ho fakt fláknu židlí nebo pobodám nožem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama